Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Ha meglazult a sín a törött ujjamon, kicserélik nekem a meghatározott kontroll előtt?

Hétfőn eltörtem az ujjamat, sínt raktak rá, de ma már teljesen lötyög rajta, és az ujjam is folyamatosan fáj. Ha visszamegyek holnap a balesetire kicserélik? Nem fognak akadékoskodni?

köszi a válaszokat

2010. márc. 25. 21:41  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenképpen menj vissza, mert ha meglazult, akkor nem ér semmit, rosszul forr össze az ujjad és még egyszer el kell majd törni. (Egyébként valószinüleg meg volt dagadva és azért lett mostanára laza, mert lement a dagadás)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. márc. 25. 21:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi, oké holnap visszamegyek...nem akarom hogy újra kelljen törni

köszi szépen

# 2/3Időpont 2010. márc. 25. 22:00 Privát üzenet
Jobbulást kivánok!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2010. márc. 26. 07:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Törött borda milyen érzés? Belilul?
Gyógyszertárban vettem körömvirág kenőcsöt EP-re, de mikor hazaértem, láttam, hogy törött az üveg alja. Kicserélik blokk ellenében? Nem egy olcsó dolog.
Törött kézujjat be szoktak gipszelni?
Törött kéz gyűrűsujj (? ). Gipszelik? Mennyi időre? És csak az ujjam, vagy az egész kezem? :S
Törött bordával mit csinálnak?
A hétre kaptam a kórházban újabb időpontot, reggel 7:30-ra, véreredmény és kontroll céljából. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!