Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs és nem is volt betegbizt...

Timici_timicike kérdése:

Nincs és nem is volt betegbiztositásom. Minden vizsgálatomat magán uton csináltatok. Ha pl. simán megfázok, hova menjek vele? Egy háziorvos is ellát pénzért cserébe (attól eltekintve, hogy nem tartozok hozza) vagy menjek magán fül-orr-gégészhez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az jó lehet. Utólag szép kis summát fogsz fizetni. "Èn szóltam" :)
2016. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el fizetni azt a havi pár ezer forintot és meg van oldva.
2016. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy tudok betegbiztositást kötni, hanem ilyenkor hova kell menni, ha valaki ilyen helyzetbe van.Van külföldi biztositásom, ami a két ország közötti megegyyezésre szól, de az sima vizsgálatokra nem vonatkozik.Kérem csak az írjon, aki jártas a témába, én is tudom, hogy létezik TB.
2016. jan. 31. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak nem értettem, hogy miért nincs.
2016. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert külföldi vagyok, de a sima vizsgálatokra mindig is magán úton jártam, csak nem tudom ezzel hova menjek.Kinek a szakterülete.Vagy simán egy háziorvos is fogad.
2016. jan. 31. 19:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit késöbbiekben érdekelné a megoldás, igen háziorvos is fogad ha fizetsz érte, de ha nagyon rosszul érzi valaki magát, akkor a külföldi biztositás kiterjed a sürgösségi ellátásra is, ha csak megfázásról, vagy lázról legyen is szó.
2016. febr. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!