Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyér probléma.15/L (? )

Aranyér probléma.15/L (? )

Figyelt kérdés
Néhány hónapja tudatosult bennem, hogy aranyerem van. Sajnos elég komoly szérekedésem van. Ez olyan 4-5nap gyakoriságú székelést takar nálam jobb esetben.. Eddig alig fájt, visszatoltam picit és kész. Most egyre rosszabb, fájdalmas, nem is megy vissza teljesen. Tanácsot szeretnék kérni, mivel kezeljem. A kúp nálam nem opció, már csak kényeskedésből is.. 15/L

2016. febr. 11. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál?

Osztálytársamnak is volt, nem tudom milyen kencét használt rá, valami kenőcsöt talán, azóta nincs semmi panasza.

2016. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok lédús nyers rostos gyümölcs sok méz tea tiszta víz segít . Kerüld a finom lisztes kekszes száraz dolgokat .Semmilyen krém se tabletta nem kell .
2016. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ételintolerancia is lehet az oka. ennek érdemes lenne utánajárni.
2016. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddigi válaszaitokat köszönöm! Egyébként, sajnos nagyon egészségtelenül étkezem. Összevissza. Van mikor 1-2napig nem eszem, van mikor egész nap csokit. Zöldségeket nagyon nem fogyasztok... Mit tegyek, nem szeretem..:D inni rémesen keveset iszom, az is üdítő.. Ezen leírás alapján lehet, hogy egy kövér kislányt képzeltek el, de nem. 162centi, 50kg. Sportoló vagyok, szóval kéne a fehérje is stb.

A kérdés: csak az egész életmód, illetve étkezési szokásaim megváltoztatásával szűnhet az aranyér, illetve székrekedés?

U.i.: Megy mindenkinek a zöld, köszönöm a segítő válaszolókat!

2016. febr. 11. 20:20
 5/10 anonim válasza:
akkor mégsem annyira valószínű az ételintolerancia. hát igen, ezeken a szokásokon mindenképp változtatni kellene.
2016. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Főleg ha a csokit és a cukrokat kihagyod.


Hogy tudsz ilyen kajával teljesíteni a sportban?


Mit sportolsz?

2016. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Úgy 12éve táncos vagyok. :D

Nagyon kemény fajtáját űzöm, privátban esetleg írok^^

2016. febr. 11. 20:50
 8/10 anonim válasza:
Szerintem kicsit változtatnod kéne az étrendeden. 3z eléggé fontos sok rostos ételt meg gyümölcsöt egyél és hát a napi vagy két napi ürítés az ideális. Hordj meleg ruhát meg én a Reparon kenőcsöt ajánlom ami napi 2-3 alkalommal kenj. Sok sikert! ;)
2016. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vargajoco45 válasza:
én nemrég rendeltem HemorrhoSTop kenőcsöt, a második kezezés után eltűnt az aranyerem,. Nagyon meglepődtem!
2017. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4-5 nap jobb esetben? Áu! Azt nem lehet egyszerű kinyomni :D


Az aranyér orvos nélkül nem fog eltűnni. Lehet, hogy tud olyan gyógyszert adni, amitől visszamegy (volt barátnőmnél volt ilyen, belgyógyászaton a sebész írta föl neki, aki műtötte vakbéllel), vagy proktológushoz küld, aki sebészi úton eltávolítja.

Addig is vannak olyan kenőcsök, amik enyhíthetik a tüneteket, pl. a Reparon.

12 éve táncolsz? Csak nem balett-táncos vagy?

2017. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!