Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mellfelvarrást lehet csináltat...

Mellfelvarrást lehet csináltatni TB-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Húsz éves vagyok, az elmúlt években lefogytam 110 kilóról 75-re. A melleim hát.... Nem éppen jó állapotúak. Szeretném megcsináltatni őket, de jelenleg nincs annyi pénzem, hogy magánklinikára menjek és valószínűleg a közeljövőben sem lesz. Van valamilyen mód rá, hogy TB-re megcsináltassam a műtétet? Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

2016. febr. 26. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, csak ha egészségügyi problémát okoz
2016. febr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Meg lehet csináltatni. Szerintem a házi orvostól kérj tanácsot, hogy milyen igazolások kellenek. Lehet, hogy még fogynod kell néhány kilót. Nekem is nagymértékű fogyás miatt csinálták meg a Szent Imre kórházban.
2016. febr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!! :)
2016. febr. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!