Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sürgős, ápolási díj igénylése...

Sürgős, ápolási díj igénylése háziorvosnál hogyan? Magyarázat lentebb.

Figyelt kérdés

Én a nagymamámat ápolom, aki miatt nem tudok elmenni dolgozni. Nehezen mozog, bottal jár stb.

Mindenféle orvosi papírjaink vannak már, a legfrissebb februári és a járási hivatalban kapott igénylőlappal mentem el a háziorvosunkhoz, aki azt mondta, hogy nem tehet x-et a mozgássérült négyzetbe, mert Ő nem teheti, ehhez kell az Államkincstári szakvélemény meg valamilyen kód. Továbbá ki kell töltenie majd egy 4 oldalas papírt.


Ez tényleg így van, hogy kell kód, elmenni az Államkincstárhoz vagy oda beadni egy igénylést?


Visszamentem a járási hivatalba, ahol mondták, hogy NEM kell kód, csak az x a mozgássérült négyzetbe és valamilyen intézmény szakvéleménye.

Az háziorvosunk más mond.


Viszont múlt héten az egyik kórház reumatológiai szakorvosa kijött otthonunkba és írt igazolást és lepecsételte. Ezzel mentünk vissza a háziorvosunkhoz, akinek ez nem elég, mindig kódot emleget, goromba volt és elküldött.

Akkor most mit csináljak, ide-oda küldözgetnek.


2016. márc. 2. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagyis? Ezeket már elolvastam de köszi a linkeket.
2016. márc. 2. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!