Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Békéscsabán keresek nőgyógyászt, nemrég lakom itt és el szeretnék menni, de nem nagyon tudom eldönteni hova, kihez kéne menjek.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szeretném elkezdeni szedni, és úgy tudom el kell menni nőgyógyászhoz,aki megvizsgál, majd ezt követően felírja a megfelelő fogamzásgátló tablettát. Ezért mennék a nőgyógyászhoz. Mennyi időt fogok átlagosan bent tölteni? Esetleg ha valaki volt már ilyen dolog miatt nőgyógyásznál, le tudná vezetni nekem, hogy mit fog elvégezni a doktor?? Kissé félénk vagyok..

2016. márc. 17. 12:40
 1/2 anonim válasza:
Dr. Orosz Istvánt ajánlom, nem tudom hol és mikor van magánrendelése, de a kórházban biztos ki van írva valahol a nőgyógyászaton vagy a szülészeten.
2016. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. márc. 25. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!