Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Abbahagytam a munkát, mennék...

Abbahagytam a munkát, mennék TB-t fizetni, hogyan lehet?

Figyelt kérdés

Nem megyek álláskeresési járulékosnak (segélyesnek, és szeretném minél hamarabb elintézni.

T1011-es dokumentumot otthon letöltöm, kinyomtatom, kitöltöm, és postázom valahova, vagy be kell vinnem valahova?

Lehet esetleg kormányablaknál intézni, vagy mindenképpen el kell mennem pl. a NAV Észak-budapesti adóigazgatóság-Fővárosi kirendeltségére (Kaszásdűlő utca 2) (ez van nekem még legközelebb).

Vagy hogy működik ez az egész?



2016. ápr. 4. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Miután abba hagytad a munkát utána van még 45 nap türelmi idő amikor még vavn tb-d. Mikor közel jársz hozzá hogy lejár akkor el kell menned a NAV-hoz ott kitöltesz egy nyomtatványt, vagy ha azt töltötted le akkor azt viszed magaddal ők adnak majd csekkeket elmagyarázzák, mikor kell fizetned stb és ennyi egész. Nagyon hamar ellehet ezt intézni:) Én is most intéztem el.
2016. ápr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!