Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Éjszaka úgy kelltem fel, hogy...

Éjszaka úgy kelltem fel, hogy alig kapok levegőt, szinte kapkodtam a levegő után, meg köhögési inger tört rám, a torkom teljesen száraz volt, nyelni is alig tudtam, mitől történt ez meg?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

túl száraz volt a levegő a szobádban.

velem is gyakran megtörténik, mert nagyon kicsi a szobám.

szellőztess gyakrabban, és állítólag segít, ha valamilyen nedves dolgot teszel be a szobába. pl nekem anyukám be szokott hozni a radiátorra egy száradó törölközőt, vagy a ruhaszárítót, amin száradnak a zoknik. :D

2010. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is arra tippelek, hogy száraz volt a levegő a szobádban. Ha a fenti dolgok nem segítenek, és ez többször előfordul, akkor viszont érdemes lenne meglátogatnod egy tüdőgondozót, és ott csináltatni egy légzésfunkció vizsgálatot.

Az éjszakai és hajnali rohamokban jelentkező köhögés az első jele lehet egy kialakuló asztmának.

2010. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!