Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elment a háziorvosom, hova...

Elment a háziorvosom, hova kell bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam utoljára háziorvosnál, ahol az háziorvosom azt mondta, Áprilistól nem lesz többet. Most újra elakarnék menni orvoshoz, mert nem érzem jól magam és eszembe jutott, amit mondott tavaly, hogy már nincs itt. Mi ilyenkor a teendő? A jelenleg kiirt másik orvoshoz is ugyanúgy bemehetek aki rendel és elmondhatom panaszaimat? Mindig ehhez az 1-hez jártam, nem tudom mi ilyenkor a teendő.

2016. máj. 2. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
felhívod a rendelőt, vagy bemész. Ilyen esetben általában ki van jelölve másik orvos, aki átveszi a betegeket.
2016. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. máj. 2. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki átvette a praxisát, az átvette a praxissal együtt a betegeket is.

Ilyen esetben automatikusan átkerülnek az új orvoshoz a betegek, nincs semmi tennivalójuk.

2016. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy ahhoz mész akihez áthelyezték az egészet vagy választasz másikat. Szabadon mehetsz másikhoz. Ilyenkor vagy ők kérik át a kartonod vagy neked kell átvinni.
2016. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!