Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Apumnak gyakran fáj a hasa...

Apumnak gyakran fáj a hasa ezért székletmintát kértek tőle, le adta és pozitív lett, de vért nem találtak benne. Nagyon meg vagyok ijedve, egyből a legrosszabbra gondolok. Ez a teszt mitől pozitív, és ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 6. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog lehet pozitív. Ezt leírják a leleten.
2016. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A leletet még nem láttam,mert apum telefonon érdeklődött,és ő is csak ennyit mondott nekem.
2016. máj. 6. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

mire lett pozitív?

ha nem vérre, akkor általában vmiféle parazitát keresnek benne, de azoknak meg se szeri, se száma... szóval akármi lehet, protozoon, gomba, baktérium, féreg... lényegében bármi.

2016. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hangzik jól...de mindenképp megnyugtatóbb mint a bélrák ami először beugrott.Anyumat pár éve veszítettem el több évig küzdött a rákkal.Már rettegek minden ilyen pozitív lelettől.
2016. máj. 6. 10:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy mire lett pozitív én sem tudom,de vérről szó sem esett.Az orvos további vizsgálatokat javasolt.
2016. máj. 6. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

nyugi! ha rák, akkor vérre lenne pozitív.


az élősködők csak hangzásra rosszak, de simán, általában gyógyszerrel kikezelhetőek.


illetőleg egy bizonyos vizsgálattal gyulladást is ki lehet mutatni a székletből, de nem széles körben elterjedt vizsgálatról van szó...

2016. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy az orvos további vizsgálatokat kért nem jelent jót. Ugye ha valami parazita lenne a ludas, ott volt a minta megnézték, ahhoz nem kell kiegészítő vizsgálat. Ha ct-t vagy mr-t kér a doki, minden ok megvan az ijedelemre.
2016. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyiket sem.Tükrözést kért.
2016. máj. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!