Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A kolonoszkópiának (vastagbélt...

A kolonoszkópiának (vastagbéltükrözés) AZONNAL van eredménye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen látják és leírják.
2010. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyből látod te is az eredményt a monitoron, ha nem vagy bekábítva (ez viszont horror, mert feszít nagyon, fáj, dormicum nélkül KÍNZÁS, nem vicc) de a kamerás fej tud venni mintákat is, azokat azért vizsgálni is kell még, elküldeni szövettanra, abból csak később van eredmény, de az általános állapot, hogy van-e sok fekély, gyulladás, akármi, az nagyrészt látszik egyből.
2010. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. ápr. 9. 11:47
 4/6 anonim válasza:
Egyből látják, viszont ahhoz az kell, hogy jól kitisztulj előtte... Ehhez sokféle szer van, nekem sajnos évente kell járnom szűrésre, ezért bátran ajánlhatom a Picoprep nevűt, ami alaposan kipucol és nem okoz rosszullétet.
2011. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen egyből látják. De ára van, nekem kegyetlenül fájt a tükrözés. Viszont egy dolog vigasztal, hogy legalább megnyugodtam mert nem találtak semmit. Előtte kellett egy béltisztítást csinálni. Hát végülis ahhoz képest, amikkel riogattak, az nem volt olyan szörnyű. A picoprep segített, hogy ne érezzem magam kutyául. Kíméletesen kitakarított.Evelin
2012. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van bizony eredménye, azonnal. Hidd el, inkább kibírja az ember, hogy ilyen módon megerőszakolják a testét, minthogy késő legyen, és visszafordíthatatlan dolog történjen. Tudom, tapasztaltam. De ha már szóba jött a Picoprep, akkor én drágának tartottam, és az első béltisztítást X-prep el csináltam. Na azt ne próbáljátok ki, bűn rosszul voltam tőle.Így utána inkább rászántam azt a két mozijegy árát, amibe a picoprep kerül és azzal már simán mentek a dolgok.
2012. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!