Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laparoszkópia a Kaposvári...

Havasi Hanna kérdése:

Laparoszkópia a Kaposvári nőgyógyászaton. Végeztek valakinél itt ilyen beavatkozást? (Endometriózis)

Figyelt kérdés

Több orvosnál jártam már-magánrendelésre-mire lassan másfél év után, mikor már hála az internetnek én is tudtam mi a bajom, kiderült, endometriózis. Ez akadályozta a babaprojektet, és elég fájdalmas tüneteket okozott havi szinten. Igy sok orvosban csalodtam, akik persze a pénzt elvették, de nem tettek semmit. Mostani orvosomat célirányosan kerestem meg, akinek szakterületei között volt ez is. De ma elmentem a kaposvári nőgyógyászatra, es leesett az állam...milyen állapotok?? Kosz, elavult berendezések, lepukkant épület.. Naagyon nem szimpatikus betegek, akik mellett attól is félnék h a hajam ellopják... Ide feküdjek be? 2éjszakára? Teljesen elszörnyedtem...

Valakinek tapasztalat esetleg?



2016. máj. 18. 15:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!