Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha magánorvoshoz mentem...

Ha magánorvoshoz mentem reumatologiara, akkor járhatok utána sztk-ba gyógytornara?

Figyelt kérdés
Volt beutalóm az sztk-ba, de mivel hónapokat kellett volna várni egy időpontra, ezért elmentem egy maganrendelésre. Valoszinu a vége az lesz, hogy gyógytornara kell majd járnom, de ezert mar nem szeretnek fizetni, mert egy alkalom is nagyon drága. Hogy működik ez? Ezek után mar nem mehetek vissza az sztk-ba időpontot kérni a gyógytornara? Vagy a magánorvosom kiad majd egy szakvéleményt ami alapján jogosult leszek? Vagy a háziorvos fog adni?
2016. máj. 19. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a magándoki szerződésben van az sztkval akkor kiírhatja ő is tb-re, ha nincs akkor sajnos fizetős, ha nem akkor kérj egy papírt hogy a házidoki kiírhassa, de utána kell kérdezni hogy tőle elfogadják-e vagy csak szakorvoshoz.
2016. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Azzal az sztk rendelővel kell szerződésben lennie, ahova en tartozom? Akkor nem biztos, mert a 12.-be voltam maganrendelésen es a 17-hez tartozom.
2016. máj. 21. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Magánorvos nem tud beutalni gyógytornára, javasolhatja, de kell vhonnan beutalót szerezni. Azt nem tudom, h háziorvos adhat-e beutalót gyógytornára. Ha a magánorvos dolgozik tb támogatott rendelőben, onnan be tud utalni.
2016. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!