Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nagyon kövér embereknek...

A nagyon kövér embereknek külön csinálnak koporsót vagy kap a hullájuk egy kis zsírleszívást?

Figyelt kérdés

ugye egy átlag koporsó rendesen téglalap alakú, de pl. egy molnál klisztián-félének már szabályos négyszög kéne?

vagyugye a hamvasztás de azt se tudom elképzelni.

esküszöm, tegnap este óta ez a dilemmám, help pls.


2016. jún. 13. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak extra méretű koporsók és méretre is készítenek. Egy elhízásról szóló dokumentumfilmben nyilatkozott egyszer egy koporsókészítő, ő nagyon jól megél a sok elhízott halottból.
2016. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, gondolj az USÁra, ahol annyi igen kövér van, hogy már a hipermarketeknek is vannak ilyen ráülős kocsijai, hogy aki nem képes menni olyan sokat, az is vásárolhasson egy csomót, s egyes helyeken a mentőknek is van speckó teherbírású s bizonyára emelővel ellátott járműveik. Egy 300 kilóst már nem emelnek fel könnyen...


S vannak extrém nagy koporsók is, igen.


A hamvasztáshoz nem értek, hogy ott mekkora a nyílás meg hogy van... Passz.

2016. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
jó nagy bunkó vagy te
2016. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ouh, köszönöm, azt hiszemh szakmát fogok váltani:D a zsírleszívásos részt azért gondoltam, mert valami nagyonmegmondjákatutit csatornán mutatták hogy koporsóba helyezés elõtt kiszívattyúzzák a vért, szóval gondoltam hogy akkor a zsírleszívás miért ne lehetne lehetséges.. csak gondolom ez is plusz költség:D #szakmaváltásleszkész
2016. jún. 14. 01:13
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Rád férne hogy lássál már végre egy hullát, te hlyegyerek!
2016. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a te hullád szívesen megnézném:$$$
2016. jún. 14. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!