Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért küldött haza 2-ra a...

Miért küldött haza 2-ra a fogorvos fognyaki szuvasodásommal?

Figyelt kérdés

Igazságtalanak tartóm, hogy 14 éve járok az SZTK Fogászatra az Osztályvezető főorvoshoz. És először tette velem, hogy közölte velem 1 hónap után térjek vissza hozzá.


Mert nem merte megfúrni a fognyaki szuvasodásomat. Majd amikor megjelentem, közölte velem 2 hónap múlva térjek vissza hozzá. Én meg nem megyek vissza hozzá 2 hónap után, hogy 3. alkalommal haza küldjön engem.


Keresek egy másik fogorvost és kész.



2016. júl. 4. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress!
2016. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert gondolom azt akarja hogy menj hozzá a magánpraxisra.

Egy volt barátnőmmel is azt csinálta, hogy havonta hivta vissza még nyitott foggal is, aztán magánrendelésre érdekes módon ugyabba a rendelőbe tudott 3 napon bellüli időpontot adni. Szerintem menj magánra, de ne hozzá. Én legalábbis ezt tenném.

2016. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem tőle kérdezted meg? Nyilván okkal tette.
2016. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is igazságtalanak tartom, hogy 14 éve jársz az SZTK Fogászatra az Osztályvezető főorvoshoz.

Miközben mi csak a friss gyakornokhoz kapunk időpontokat, aztán van úgy, hogy mást húz ki.

2016. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

,,Kedves" utolsó az SZTK- Fogászaton lévő Osztályvezető Főorvost nem érdekli, a további sorsom ezért nem kéne irigykedned. 13 évtől kezdve nem érdekli a szájüregen, és 14 évtől jelenleg a fogaim kezelése sem érdekli fogszuvasodásnál.


És járok dolgozni nem ingyen TB alapján járok. Így a SOTE fogászati rendelőjébe kezdek járni.


Mert a legolcsóbb magán fogászatra 5-6 évente 1x tudok eljutni.

2016. júl. 6. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!