Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyíregyházán és környékén...

Nyíregyházán és környékén nincs nő nemű gyermeknőgyógyász?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni?

16 éves vagyok és nő nőgyógyászt keresek.

16 évesen úgy tudom még gyermeknògyógyászhoz kell mennem, de javítsák ki ha tévedek

Valaki tudna ajánlani Szabolcs megyében egy olyan nőgyógyászt aki nő és engem is el vállal (16 éves vagyok) lehet magán dokinéni is

Nem akarok férfihoz menni Köszönöm, nem érdekelnek az érvek sem, tudom neked bevállt...stb... döntöttem csak nő doki érdekel!

Köszönöm



2016. júl. 11. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
És ezt miért a kisemlősök kategóriában kérdezed?
2016. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Végül is az ember is csak egy emlősállat...
2016. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

mert fiatal kora miatt o meg csak egy kis emlos...vagy kicsi az emloje :D:D:D:D hahahha bocsi

amugy nem tudok erdemi valaszt adni, de legalabb megmosolyogtattal,koszi :D

2016. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyönyörű témához egyáltalán nem kapcsolódó válaszokat, de ezen már meg sem lepődök...

Telefonon nem kérte hogy válaszak kategóriát

2016. júl. 11. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

mindig telorol kerdezek, es mindig keri a kategoriat, de lenyegtelen. egyebkent, hogy vmi segitseget is tudjak irni, szerintem keress ra a neten a nyiregyhazi es kornyeken levo sztks es magan dokikra, nyugodtan a felnottekre, hisz 16 evesen mar nem kell , hogy gyereknogyogyaszhoz menj!!

tessek, ezt neked kerestem ki engeszteles kepp :


[link]

2016. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így mindjárt más... :)

Egyébként először írtam a kérdést telóról és a kategóriákat átugrotta vagy nem tudom, még csodálkoztam is hogy telón nem kéri...

2016. júl. 12. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!