Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az endokrinológus elküldött a...

Az endokrinológus elküldött a sunyiba. Szerintetek ez helyes eljárás volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A korábbiakban tettem fel ide egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy 20 éves koromra se borotvákozom rendesen, ugyanis nincs mit. Csak az államon van kevés szőrzet. Ezen kívűl a hangom se mutált le, amit füll-orr-gégész alá is támasztott. Egy cikket olvastam az interneten, ami szerint hormonális háttere lehet ennek. Fel is kerestem azt az endokrinológus professzort, azt a magánrendelést, ahol ő dolgozik. Amint beléptem az ajtón, mondta, hogy semmi bajom. Minden maszkulin jellem megvan rajtam, felesleges további vizsgálat. A 20 perces vizitért, ami igazából egy spontán beszélgetés volt, hogy hol doglozom mit csinálok stb, kifizettem a közel 20 ezer forintos vizitdíjat és elmentem. Nagyon el vagyok keseredve, mert nem természetes a beszédhangom, amire ő csak azt mondta "hát ez ilyen", menjek foniátriára.

2016. júl. 24. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el máshoz, nem feltétlen magánba, de ilyenkor nem szabad egy orvosnál megállni. Azt hogy helyes eljárás volt-e, mi nem fogjuk tudni eldönteni.
2016. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit meredek, hogy egy professzor, erre specializálódott (férfi nemi jellegek stb) orvos segítségét kértem, aki elküldött...
2016. júl. 24. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
tesztoszteron szint mérésed volt?
2016. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen mérés nem volt... csak megnézte a heréimet és ennyi...
2016. júl. 24. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha pontosan megadta a sunyi fellelhetőségét, címét, telefonszámát, akkor helyesen járt el. Neked viszont nem hozzá, hanem az államilag támogatott endokrinológiára kellett volna beutalót kérned a háziorvosodtól hormonvizsgálatra. Ha csak a hangoddal van baj, az valóban lehet csupán hangképzési probléma ill. gégész talán képes megállapítani a hangszalagok fizikai méretét. Ha meg elmégy egy nagy tapasztalattal rendelkező énektanárhoz, az egészen pontosan meg tudja mondani, hogy milyen hangfekvésed van. Én már 70 is elmúltam, de kedvező körülmények között el tudom énekelni az öreg Germont és Violetta kettősét a Traviátából (bariton és szoprán).
2016. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért mentem el hozzá, mert nincs időm arra, hogy sokáig várjak egy sztk rendeléses időpontra... ráadásul nem is igazán foglalkoznak ott az emberrel. Az a baj, hogy a fül-orr-gégész szerint minden rendben a hangszalaggal, a gégém nem szállt le, ergo nem mutált a hangom. És emiatt asszociáltam arra, hogy ez hormonális lehet, mivel olvastam róla egy cikket.
2016. júl. 24. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Föláll, testvérem? Mert ha igen, ne menj te csak sehova!
2016. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy feláll, és a mennyiséggel sincs baj...
2016. júl. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!