Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nálatok mennyi időbe telt,...

Nálatok mennyi időbe telt, míg hatni kezdett az Esomeparazol (protonpumpa gátló)? Tapasztaltatok mellékhatást? Milyen adagban szedtétek? El lehet hagyni később, vagy ez is ilyen életre szóló dolog? Megéri szedni egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 20:25
 1/1 anonim válasza:
Nekem olyan 2 nap múlva már volt hatása, és kevesebb volt a savam. Reggel, és este kellett szednem, de egyébként soknak éreztem, mert a megszokottól lazább lett a székletem. Ennyi mellékhatást éreztem. Nekem nem kell egyébként rendszeresen szedni, csak kb ősszel és télen. Akkor szokott több savam termelődni a kelleténél. Talán annyi kényelmetlenség volt nekem, hogy ez egy jó nagy tabletta, amit nehezebben nyeltem le a többi gyógyszerhez képest. (Nem tudom, hogy melyiket szeded, én a sandoz-t) Ha esetleg nem válik be a cucc, nyugodtan menj vissza az orvoshoz, mondd el hogy mit tapasztalsz magadon, és másik hatóanyagú szert ír fel neked. Sokféle van, bár a legtutibb az lenne, ha nem kellene szedni egyiket sem! :) Jobbulást kívánok!
2016. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!