Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltam az üzemorvosnál, de...

Jocólali97 kérdése:

Voltam az üzemorvosnál, de nem csináltam meg az alkalmasságit, kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Voltam ma az üzemorvosnál, és ott mondta hogy mennyibe kerülne az alkalmassági, kisse meg is lepödtem, kimentem telefonálni, hazamentem, mert addigra új emberek mentek be, és vegul otthon arra jutottam, hogy nem is lenne a tüdőszűrő ennyire fontos, viszont az Eüs kiskönyv ott maradt kitöltve, nem lesz ebnöl gond?

2016. aug. 24. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ezt nem is értem, nekem anno semmilyen eü alkalmassági nem kellett diákmunkához. Igaz, én egy kisállat kereskedésbe ugrottam csak be segíteni.

Normális helyeken a cég/intézmény fizeti az alkalmasságit, mert bizony kemény pénzbe kerül. Én el se mennék olyan helyre ahol velem fizettetnék ki.

A tüdőszűrést viszont tényleg saját zsebből kell állni, de az nem is olyan vészes összeg.

2016. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!