Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogszabalyzot szeretnek...

Fogszabalyzot szeretnek Budapesten! Eddig rossz tapasztalataim voltak fogorvosnal. Tudnatok ajanlani egy jo fogszabalyzo orvost? Nagyon sokat segitene. Koszi aki ir valamit! Tudni kell, hogy 18 even feluli Tb nelkul

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 01:11
 1/6 anonim válasza:
Szia!!!!Én a hermannorthot ajánlom mert nagyon praktikusak a fogszabályzóik(a legtöbb olyan,hogy nem látszik).Mondjuk elég borsos ára van de szerintem megéri.Budán van könnyen megközelíthető.(villamos,busz)remélem tudtam segíteni.11/L
2016. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Jaj nagyon koszi a valaszt! Szuper szimpatikus minden,csak az aratol remultem meg hogy havi 80e Ft ,rendben de hany honapig? Ha szabad kerdezni neked mennyibe kerult az egesz procedura? Annyira valtozo arakat hallottam a 150e ft-tol, 3millio kozott :)
2016. aug. 27. 23:45
 3/6 anonim válasza:
Igen nekem is nagyon drága most 3 fogszabi kerül 1 milíóba de azokat 3 évig használtam
2016. aug. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh! Koszii!
2016. aug. 29. 15:34
 5/6 anonim válasza:
Szia! A Heim Pálnak van egy fogorvosos része, az nagyon korrekt, árakat nem igazán tudom, csak hallottam ismerősömtől, hogy jó. Én 18-on alul vagyok, szóval én Pl. az SZTK-ban csináltatom, ott jó az ár, csak hát ugye az 18 felett nem TB-s. De naagyon korrektek.
2016. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziaa! Tok jo egy masik helyet is olvasni! Megfogom nezni hatha olcsobb es jobban megeri! Koszi hogy irtal! :)
2016. aug. 31. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!