Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek-e SZTK-s fogorvoshoz...

Mehetek-e SZTK-s fogorvoshoz úgy, hogy nem az ő körzetéhet tartozok már?

Figyelt kérdés

Pár éve még abba a városba jártam suliba és róla tudom, hogy jó, hol van meg naggyából ismerem is. Ahol én lakok ott meg nem tudom, hogy van-e egyáltalán (tanyán lakok, pont félúton a szomszédos várossal, nem is vagyok jártas a faluban). Ahol meg legutóbb voltam magánorvos oda elég bizonytalan, hogy bejutok holnap, mert elég hosszú a várólista, és csak ha más lemondja az időpontját akkor jutnék be.

Elég sürgős lenne mert az egyik fogam eléggé begyulladt és csak pénteken rendelnek 7-től 10-ig.



2016. szept. 1. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld még szerintem nem küld el ha látja h gáz van. Mond h voltál már itt
2016. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem tartozol már hozzá így szokás időpontot kérni tőle is. De mivel sűrgős lenne sztem sem zavar haza de meglehet hogy fizetned kell.
2016. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sürgős és úgy látja akkor ellát bárki ingyen (ha azt mondod hogy több napos akkor sok doki fog elhajtani mert akkor kibírtál x napot így..) de csak amennyire muszáj tehát húzást, felnyitás, gyógyszerírás, utána elküld a sajátodhoz hogy a kezelést ő végezze el, mert akinek nem a körzetébe tartozol utca/lakhely szerint annál nem kötelesek ellátni, ugyanis a körzetbe tartozók élveznek előnyt, az ő idejük nem sérülhet.
2016. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem az sztk-shoz mentem, meg nem is próbálkoztam nála, szóval, nem tudom mi lett volna ha oda megyek.

Kiderült, hogy a falumban is van fogorvos és pont tegnap kellett volna rendelnie, de most valamiért csütörtökön rendelt.

Végül ahova járok magánorvos, az tudott fogadni. Az aszisztens nagyon gondolkodott, hogy hova rakjon, de végül délutánra befértem.

Ja meg gyökérkezelték a fogam meg raktak bele gyógytömést, és ma már nem is fájt, szóval minden zsír :D

2016. szept. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!