Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvos előtt teljesen meztelenü...

Orvos előtt teljesen meztelenül, voltál már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt?

2016. szept. 18. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Voltam,nem kulonosebben erdekelt akkor..szules volt egyebkent,es mire kiderült,h csaszarra lesz szukseg mar nem igazan tudtam magamrol annyira faradt voltam
2016. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában deréktól felfelé vagy deréktól lefelé szokás levetkőztetni a beteget. Milyen dokira gondolsz?
2016. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Párszor vizsgálták herémet. Volt hogy úgy csináltak here UH-t hogy körbeállt egy kisebb "tanulócsoport"...

Volt műtétem is.

És voltam intenzíven, ahol ugye úgy fekszik az ember hogy csak be van takarva. Csövek, mosdatás.

De azért mindenütt igyekeznek takarni hogy ne legyen olyan gáz. És ott ez nem is az. Úgyhogy nem kell ráparázni.

2016. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sose kell orvosnál meztelenre vetkőzni. Vagy derékig, vagy alul. Műtétnél voltam meztelen. De akkor az volt a legkisebb bajom.
2016. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is intenzíven voltam teljesen meztelenül, bárhol máshol csak alul vagy csak felül kell vetkőzni. Ott meg épp nem érdekelt a dolog...
2016. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Sosem megyek orvoshoz, csak ha eltörik valamim. Egészséges orvosfóbiám, antihopochondriám (lehet, hogy van rá rendes szó is) és jó génjeim vannak.

Csuklóműtétem volt meztelenül, altatásban. Kicsit sem érdekelt a dolog, még a kórházi napokat is meglepően jól viseltem akkor, az mondjuk segített, hogy nem voltam beteg, csak balesetem volt.


Nem szeretek meztelenkedni, nem szoktam meg, de ez csak egy test, ami mindenkinek van. Nincs benne semmi.

OK, bizonyos helyzetekben védtelenség és alárendeltség felhangjai lehetnek, haláltáborok, börtönök...etc. Orvosnál akkor zavarna erősen, ha bunkó, lekezelő lenne az orvos, de az ruhában is hasonlóan zavar.

2016. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem.Nem is szeretnék és nincs is erre igazi indok,tapintatlan dolog,mert ki lehetne ezt kerülni,lehet megoldást találni ennek elkerülésére.


Ha nőgyógyászati vagy urológiai vizsgálatra megy valaki akkor is csak alul vetkőzöl le,ha szül valaki ott is alul kell a testnek szabadon lenni,minden ismerősöm így szült,hálóing volt rajtunk,a mikor vajudtak akkor hasukig felhúzták a hálóinget de nem meztelenre voltak.


Ha műtenek ott is kapsz műtös ruhát,nem meztelenül leszel,a műtendő testrészét lesz majd szabadon.


Az meg nagyon tapintatlan hogy egy egész orvostanhallgató vagy ápolóknak tanuló középiskolás csapat vonuljon be amikor a legintimebb testrészedet vizsgálják.Kíváncsi lennék ha az egyik tanulójukon végeznék a vizsgálatot a többi diák előtt na mit éreznek.

Ezt beleegyezés nélkül nem engednék,csoportok ne vonuljanak be mintha csak egy rakás semmi lennél ott.


Nekem elég kellemetlen lenne tök meztelenül álldigálni,de én szűrő vizsgálatra csak magán rendelésre járok,a tapintat,diszkréció miatt,na meg ha egy egész csoport akarna bemenni az hozzám az már a kellemetlen kategórián rég túllépte volna,szerintem onnan kimennék,nem mennék bele hogy egy egész csoport legyen bent egy intim rész szűrésén.

2016. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát tőlem ugyan senki nem kérte a beleegyezést, és akkor ott nem voltam olyan állapotban hogy masszívan tíltakozzak. Így volt, csak leírtam a saját tapasztalataimat, ezért kár volt lepontozni.
2016. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan, hogy voltak ott tanulók. Az orvos megkérte őket, hogy menjenek ki, mivel olyan testrészem látszott, amit nem mutogatnék mindenkinek. Nyilván, ha a karom nézegetik, akkor nem zavar, hogy mások is vannak ott. :)

Nőgyógyásznál alul kell levetkőzni. Volt, hogy megvizsgálta a mellemet is. Akkor is mindig mondta, hogy öltözzek fel alul és utána vegyem le a felsőmet, hogy megvizsgálja a mellemet. Így teljesen sose voltam pucér.

Műtétnél meztelen voltam. De ott is felültettem a műtőasztalra, rám tettek egy nap lepedőt. Az alatt vettem le a hálóingemet. Utána nyilván láttak totál meztelenül is, amikor lekentek fertőtlenítővel, de az már az altatás után volt. Intenzíven is meztelenül voltam 1 napig kb., de be voltam takarva. Mondjuk akkor annyi bajom volt, hogy ez volt a legkevésbé kellemetlen, hogy nincs rajtam ruha. Voltak ennél sokkal rosszabb dolgok is :S

2016. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Majdnem voltam ilyen helyzetben, meg olyanba is amikor teljesen meztelen voltam.


Egyik nőgyógyásznál volt, épp mentem vizsgálatra, egyrészes nyári ruha volt rajtam, mert annyira meleg volt, meg egyszerűbbnek láttam hogy hasamig felhúzom és ennyi, akkor meg vizsgált alul, de mondta hogy a mellemet is megnézi, akkor olyan ruha volt amibe alulról bújtam bele mert a nyakrészes szinte zárt volt, és teljesen fel kellett húznom, a doki látta hogy szinte totál pucéran vagyok így elővett egy steril lepedőd és alul betakart, mondta hogy ha ilyen van szóljak vagy menjek olyan ruhába ami nem jár ennyi kellemetlenséggel. A dokim 40 éves férfi, alapból egy csajozós típus mert sokan mondták hogy néha szereti máshogy is nézni a betegeit, de ettől független iszonyat rendes mert van aki nem bízik meg benne, de sokan meg leginkább dicsérik őt mert lelki ismeretes. Gondom sosem volt vele.


A másik amikor teljesen meztelenkednem kellett az egy bőrgyógyászati szűrésen volt, épp az anyajegyeimet akartam megnézetni, meg volt egy furcsa száradásos bőrfolt a nyakamnál amit szintén meg akartam nézetni, akkor mondta a doki hogy alaposan megvizsgál így vetkőzzek le teljesen, úgy is meleg van. Az orvos nő volt, az asszisztens is arra az időre félrevonult egy másik helyiségbe, ennyiből nem volt ciki, csak annyiból hogy 20 percet álltam teljesen meztelen, még a bugyimat is le kellett vennem mert ott a nemi szervem körül is megvizsgált, és akkor szemmel látott ott is gyanús száradást amire mondta hogy ha ott végeztem menjek nőgyógyászhoz mert az már az ő hatásköre.

2016. szept. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!