Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten "olcsóbb" tejcukor...

Budapesten "olcsóbb" tejcukor vizsgálat, illetve terheléses cukor mérés magánúton? Tapasztalatokért, árakért, címekért hálás lennék! 23/L többi lenn

Figyelt kérdés
PCOS-m van és a nőgyógyászom terheléses cukorvizsgálatot ajánlott, illetve már régebben kivizsgálták h laktóz érzékeny vagyok, de papírom nincs róla friss, így az adókedvezmény miatt megcsináltatnám. A pajzsmirigyemet is meg kéne nézetnem, így egy jó endokrinológus nevének is örülnék ha tudtok ilyet, aki még a kispolgárok számára is megfizethető. :) Pedagógus vagyok, egyedül tartom fenn magam Budapesten, ami a fizetésemből nem egyszerű, így nagyon drága orvosokat nem engedhetek meg magamnak, az sztk-n pedig hónapokat kéne várnom, ha egyáltalán a házi orvosom hajlandó lenne beutalót adni bárhova.....

2016. szept. 22. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik laboratóriumban meg lehet csináltatni a vérvizsgálatokat beutaló nélkül és ez mindenhol egy árban történik,mert központilag szabottak az árak. Bemész a laborba és megmondják neked,hogy melyik vizsgálat mennyibe kerül és Te eldöntheted,hogy mit kérsz. De ha ad a háziorvos beutalót,akkor nem kell heteket,hónapokat várni a laborba.
2016. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De eddigi tapasztalataim szerint pont hogy beutalóval kell heteket hónapokat várni mindenre... :/ volt már régebben tejcukor allergia vizsgálatom mint írtam is, innen tudom hogy egyáltalán az a bajom, és akkor beutalóval mentem, és hónapokat vártam... Hol tudok utánanézni mennyibe kerül ez az egységes ár, mert a neten magánklinikákat látok mindenhol, ahol eléggé különböznek az árak.
2016. szept. 24. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel azt a helyet,ahol már máskor elvégezték a laktóz vizsgálatot és ott kérdezd meg. El szokták mondani,hogy mi mennyibe kerül.De laboratóriumba,ahol pl. a pajzsmirigy szűrést nézik vérből,nem hinném,hogy hónapokat kell várni a háziorvos beutalójával sem.
2016. szept. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kb 7-8 éve volt már, és vidéken, azóta rég Budapesten élek. a házi orvos pedig nem hajlandó beutalót adni ha én kérem, konkrétan elküld a francba hogy majd ő tudja nekem mire van szükségem, és nem én vagyok az orvos. Nagyon bunkó, szerintem sokan ismerik ezt a fajtát, akivel nem jtusz egyről a kettőre, ezért is rendezném magán úton. Gasztroenterológiára adott beutalót egyedül, oda két hónapot kellett várnom. Ott had ne írjam le hogy beszéltek velem, és konkrétan lebasztak hogy zavarni merem őket a problémámmal. Se türelmem, se idegzetem nincs már az házi orvoshoz, meg az sztk-s rendelésekhez, ahhoz meg főleg nem, ahogy ott beszélnek velem, és konkrétan semmit nem csinálnak. Magánúton szeretném intézni, hidd el hogy a házi orvosos beutalós verzió csak lasabb lehet, és eredménytelenebb, szóval innentől csak magán klinikákról, orvosokról és azokról írt tapasztalatokról véleményekről szeretnék hallani, ahogy a kérdést is eredetileg feltettem. Köszönöm.
2016. szept. 24. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!