Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van Coverex vérnyomáscsökkentő...

Van Coverex vérnyomáscsökkentőm, de a családban más is szedi, a gyógyszerek egy helyen vannak, és van egy C. kombi is, nem tudom, melyiket kaptam én, mi a különbség?

Figyelt kérdés

Szóval Coverex, az tuti, csak nem tudom, hogy a sima, vagy a kombi.

Nem tudom, mi a különbség közöttük.

Édesapám már öreg, neki mindkettőt kell szednie, egyiket reggel, másikat este.

Szóval az övét nem tudjuk összekeverni, csak én nem tudom, melyiket kéne bevennem.

Egy csomó gyógyszer van egy dobozban, háziorvos írta fel, szóval a recept nincs meg, és kórházi papír vagy hasonló sincs ennek okán.

Tudja valaki, mi a különbség a kettő között?


2016. okt. 1. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A sima Coverex csak vérnyomáscsökkentő hatóanyagot tartalmaz, édesapádnak ezt kell este bevennie. A Coverex komb-ban a vérnyomáscsökkentő mellett enyhe vízhajtó is van,ezt reggel szokták bevenni. Hány éves vagy? Szokott dagadni a lábad?
2016. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

32 vagyok, minimálisan dagad.

Nem látszik, csak délután már nem kényelmes egy magassarkú.

2016. okt. 1. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem erős vízhajtó,ami a komb-ban van nem fog ártani,ha beveszed úgy,hogy azt éppen nem neked írták fel. Mint ahogy az sem baj,ha a vérnyomásod normális a vízhajtó nélkülivel is pedig a komb-ot írták fel. Szerintem szedd a sima Coverexet,mérd a vérnyomásod. A következő felírásnál pedig jegyezd meg,hogy melyiket írták neked :)
2016. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz!
2016. okt. 2. 09:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 1 es fordítva írta!
2020. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fordítva, jól írta.
2020. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!