Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvágtam az ujjam rézcsőnek a...

Elvágtam az ujjam rézcsőnek a sorjájával tegnap, ma dolgoztam és tele ment mindennel, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Szóval ugye ma dolgoztam és ment bele flexelés közben (gondolom én) szikra, pasztázáskor paszta, vágó üregelő spray, kosz,por,gipsz lehet vérmérgezést kapni ezektől?

2016. okt. 4. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
siman lehet tole barmit kapni.nincs valami ragtapaszod?az kene ra nagyon.meg jol kimosni lefertotleniteni.bar lehet mar keso.de jobb keson mint soha.
2016. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egy tetanusz injekció nem ártana.
2016. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem mondani,hogy tegnap mikor hazaértem betadinnal jól átitattam és bekötöttem...így is lehet baj? Mik a tünetek ha vérmérgezés van?
2016. okt. 4. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Jopbb lenne ha elmennél sebészetre, ott kapsz tetanuszt ha kell, és megfelelően kitisztítják és ellátják a sebet.
2016. okt. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!