Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 16 vagyok és gyanús hogy...

16 vagyok és gyanús hogy vakbélgyulladásom van. De nem akarom hogy megműtsenek most mi lesz?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál hasfájással és beutalt, azt mondta esélyes. De én nem akarom ezt. Olyan bizarr hogy belőnek és míg alszom belevágnak a hasamba. Olyan tehetetlen vagyok ők meg felvágnak. Eleve irtózok az orvosoktól mióta élek, van bennem valami félelem. Anyu ma be akart rángatni de azt mondtam neki h már egyáltalán nem fáj, biztos semmi baj. Mit csináljak? Megműtenek akkor is ha nem akarom, ha kiderül hogy tényleg az? Ugye ilyet nem tehetnek? Már 16 vagyok nem vagyok gyerek.

2016. okt. 9. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem műtenek meg, akkor belehalsz.
2016. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Ffi vagy,v nô? Hol fáj pontosan?
2016. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha gyakran fáj, begyullad érdemes megoperálni. Később úgy be tud gyulladni hogy négykézláb könyörögsz úgy fáj.
2016. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az életkorodon múlik, gyerek vagy-e. A gondolkodásod alapján az vagy és kész.

Ha most bemész, akár műtét nélkül megúszhatod, ha vársz, akkor meg tuti az jön, amitől rettegsz, némi szövődménnyel.

2016. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Amennyiben tényleg vakbélgyulladásod van, úgy jobb, ha eljuttatod vhogy a tudatodig, hogy az nem játék! Nem azért műtik meg ilyenkor az embert, mert annyira tele van pénzzel az egészségügy és annyira ráérnek az orvosok.

Nem kevesen halnak bele évente, persze amennyiben a hisztid, hogy irtózol az orvosoktól fontosabb, mint az életed, akkor rendelheted is a koporsódat. És őszintén remélem, hogy most magad alá csináltál annyira, hogy rohanj az ügyeletre! EZ NEM JÁTÉK, HA NEM KEZELNEK, BELEHALSZ!

2016. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem műtenek meg,perforálódik és neked harangoztak.Ha megműtenek kb.1 óra az egêsz,és 3 nap múlva vígan otthon vagy.
2016. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Menj el, ahova beutalt a doki, ha nem muszáj, úgyse műtenek meg (ki szeret éjszaka műteni?) De ha a gyulladástól esetleg perforálódik a vakbeled (vagyis átlukad), akkor az egész hasüregedben szétszóródik a gyulladást okozó baktérium és akkor az rettenetesen fájdalmas,és nem sok esély van rá, hogy meggyógyítható. Magyarul, ahogy a többiek is írták, vakbélgyulladásba bele lehet halni. A kórházban viszont pontosan meg tudják állapítani, hogy tényleg a vakbeled gyulladt-e be.

Tehát, ha nem vagy gyerek már, mi a döntésed? Az életed fontos vagy nem?

2016. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Belehalós ember:ne pánikoltasd be. Hol fáj?
2016. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Hol fáj,s hogy? Görcsös,éles?
2016. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Cirmoscica: szerintem ne próbáld távdiagnosztizálni, ha már volt orvosnál, az megvizsgálta és beutalta.
2016. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!