Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Minden egyes nap jól aludtam,...

Minden egyes nap jól aludtam, ma ez a 2. eset, hogy reggelig 5. 00 ig fent voltam. Már 11:00 kor az ágyban voltam, szedek SEDATIF PC-t de valahogy nem éreztem benne a hatását. Tovább lent. Otletek?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap jól aludtam, ma ez a 2. eset, hogy reggelig 5. 00 ig fent voltam. Már 11:00 kor az ágyban voltam, szedek SEDATIF PC-t de valahogy nem éreztem benne a hatását. és úgy kb.6:45. kor keltem fel. A fejem fáj, szédülök, depresszióm van. Valamilyen gyógyszer erre? Nagyon félek, ijedős tipú srác vagyok. Félek hogy valami bajom lesz. Segítetek?
2016. okt. 15. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg, olvasd el a Sedativ pc betegtájékoztatóját. A homeopátiás szerek nem hatnak azonnal.
2016. okt. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én szedem a SEDATIF PC-t minden este.. 23:00 kor már az ágyban voltam, nem 11:00 kor remélem megérettétek :) na akkor vettem be az első SEDATIF PC-t. Aztán vártam kicsit, és aztán 00:00 kor. Nem hatott, fent voltam reggel 5.00. Aztán bevettem a harmadikot is. Aztán elaludtam nagy neheze.. fejem majd szét robban, nem vagyok fáradt-álmos, de félek hogy valami bajom nem-i lesz belőle. Tegnap volt olyan kicsit pörgős nap.. Városban voltam, szal nem értem miért nem tudtam elaludni most az éjjel. Attól félek a legjobban, hogy lehet-i valami bajom.. ha aludtam volna 4-5 órát nem mondok semmit de a 2 az marhára kevés.. és nem vagyok fáradt.. Mit javasolsz/javasoltok mit csináljak? gondolkozok azon, hogy PERSEN-t szedni, de nincsnek olyan depresszióim, hogy kellene azt szednem.. Délután elaludnék simán egy pár órát, de este ma nem tudtam .. Szeretnék még aludni, mert nem akarom, hogy legyen valami komoly betegségem belőle. Mit javasolsz/javasoltok mit csináljak?
2016. okt. 15. 08:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mi szükség van a gyógyszerre? Gyógyszerre gyógyszert akarsz szedni ? Ettől még az egészséges szervezet is feldobja a talpát. A te fejedbe nagy baj van, ha ezekbe hiszel. Egészséges életmód és hidd el beáll a szervezet szinte tökéletesre. De bármi féle segéd anyaggal akarod magad ámitani, csak rosszabb lesz.
2016. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit tegyek akkor?
2016. okt. 15. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha minden egyes nap jól alszol, csak kétszer fordul elő, hogy nem, és ráadásul fáradt se vagy, akkor mi a gond? Amikor nem vagy álmos, ne aludj. Akkor aludj, amikor álmos vagy. De adj magadnak erre esélyt, tehát este 10-11 körül legkésőbb már legyen rajtad pizsama, legyen megágyazva. Aztán olvasgass, vagy akármi, és amikor úgy érzed, hogy na, álmosodsz, akkor irány az ágy, és kész. De ne feküdj hosszú órákon át az ágyban a csodára várva. Gyógyszereket meg ne szedj, ha orvossal nem beszéled meg. Nyilván nem voltál orvosnál, ha itt kérdezed, hogy mi legyen, és még annyit se tudsz, hogy nem álmosan nem jó az ágyban fetrengeni.


Egyébként keress a közeledben egy alváslabort, és vizsgáltasd meg magad, ha alvászavart gyanítasz!

2016. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen választ vártam. Köszönöm szépen hogy válaszoltál :) Igazad van, de ha nem tudok aludni, akkor ideges vagyok, depressziós és stb.. Mint pl. máma csak 2 órát aludtam, és félek hogy mi bajom lesz belőle.. csak attól félek, semmi mástol..
2016. okt. 15. 08:56
 7/9 anonim ***** válasza:

"olvasgass, vagy akármi"


Ez azt jelenti, hogy könyv, keresztrejtvény, rajzolás, kézműveskedés, stb. de NEM képernyős elfoglatság, tehát NEM mobilozás, NEM számítógépezés,

2016. okt. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsodat. Köszönöm :)
2016. okt. 15. 08:59
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha nem tudok aludni, akkor ideges vagyok, depressziós és stb.. Mint pl. máma csak 2 órát aludtam, és félek hogy mi bajom lesz belőle.. csak attól félek, semmi mástol.."


Nem attól lesz bajod, ha időnként nem alszol, hanem attól, ha állandóan idegeskedsz. Úgyhogy: leszaromtabletta, egy jó könyv, aztán lesz, ami lesz. Előbb-utóbb csak álmos leszel! Az a lényeg, hogy amikor álmos vagy, akkor ne legyen az, hogy "most nem érek rá aludni, mert túl sok a munka", vagy hogy hajnalig internetezel, hanem akkor aztán tényleg aludj.


És a képernyős dolgok ébren tartanak, ezt fontos tudni, ezért ne használd őket este olyan 9 után már, másképp nem fogod megérezni, amikor jön az álmosság. De ne azon izgulj, hogy mikor leszek már álmos, hanem csak 9-kor dobd el a mobilt, kapcsold ki a gépet, a tévét, és kezdődjön az offline állapot.

2016. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!