Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Agyrázkódásnál bent szokták...

Agyrázkódásnál bent szokták tartani az embereket?

Figyelt kérdés

Ma delutan fejbe dobtak egy kosarlabdanal, semmi bajom nem volt, ezert tovabb jatszottunk. Makd mikor hazamentem, masfel oran belul jottek a tunetek. Eloszor lataszavar majd zsibadas es egy pici egyensulyerzek, de mostmar mind elmult, mar csak a halantekaimnal faj. A labda talulrol talalt, nem tul nagy erovel.

Most megyek az orvoshoz de rettegek attol, h esetleg be kell mennem a korhazva ottaludni vagy ilyenek.

Milyen esetekben kell bent maradni?

Elnezest a helyesirasert, telefonrol es sietetve irtam.



2016. okt. 27. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy enyhe agyrázkódással nem fognak kórházba utalni. 2-3 nap ágynyugalmat szokott rendelni az orvos.
2016. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:

Engem ott tartottak megfigyelésre egy napot de engem egy kocsi ütött el, szóval nem gyenge agyrázkódásom volt.

Szerintem nem kell bent maradni.

2016. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!