Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Terhes vagyok, hogy menjak...

Terhes vagyok, hogy menjak alkalmassági vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, és most kínáltak egy új állást, amire már nagyon vártam, és elválaltam. Alkalmassági vizsgálatra kaptam beutalót, és nem tudom most mit tegyek. Még eddig nem tudja a család sem mondtuk el, és még nem is akarjuk. Meg kell mondanom a vizsgálaton, hogy terhes vagyok, vagy amúgy is észre veszi az orvos, hogy terhes vagyok? KB. 10 hetes terhes vagyok. Amúgy simán irodai munka - adók, könyvelés.

2016. nov. 4. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben a munkakörben valószínű nincs komolyabb vizsgálat. Nőgyógyász pedig csak neked mondja meg mi a helyzet. A helyedben én nem mondanám, mivel a munkaadók nem szívesen alkalmaznak kismamát . De ez lehet csak itt vidéken szokás. Minden jót lesz szépet a kis családnak!
2016. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!