Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történt a menzeszemmel?

Mi történt a menzeszemmel?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Kb fél éve élek szexuális életet, de úgy igazán pár hónappal ezelőtt kezdtem el. Nyár végétől akig akar megjönni a menzeszem, és egyre hamarabb jön meg, eddig hó végén, aztán mostmár majdnem hó elején jön meg. Nagyon kevés jön az első 2 napban, szinte semmi, de rakok azért tampont de fáj is egy kicsit mert szinte száraz. Aztán 1 napig folyik rendesen talán túl erősen is , aztán utána megint szinte semmi. A baratommal mindig vedekeztunk óvszerrel szoval nem latom sok eselyst h terhes lennek, es nem is veszem eszre magamon. Gyogyszereket nem szedek. a szeretkezes befolyasolna a menzeszemet es ha igen, akkor ez normalis? Masnak volt mar ilyen? Gondolkoztam hogy elmegyek nogyogyaszhoz, el is szeretnek, csak azert itt is erdeklodom:)

2016. nov. 6. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
En eppen ennek az ellenkezojevel mentem dokihoz, bar en szedtem egy gyogyszert, aminek a mellekhatasa hormonzavar, es mehosszehuzo cseppeket kaptam meg fogamzasgatlot, de mondom en pont az ellenkezojevel kuzdok. Rettento eros ket hetig tarto verzes, egyre hosszabb ciklus, kegyetlen gorcsok, amit semmi sem csillapit. Megvizsgalt, feltem is, hogy ciszta, mioma, vagy valami lesz, de szerencsere semmi, csak a hormonjaim megzavarodtak teljesen.
2016. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat talán az a legbiztosabb ha elmegyek aztan megmondjak. Köszi a valaszt
2016. nov. 6. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Két hétig tartó menzesz?

Valami nem stim

2016. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!