Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincferdülés műtét felnőttko...

Gerincferdülés műtét felnőttkorban? Elmúlik utana a bordapúp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves vagyok és sajnos elég rég óta küzdök a gerincferdüléssel. Annak idején (14-15 évesen) úsznom kellett, mellette kaptam fűzőt is. 18 évesen úgymond "letettek rólam" hogy már nem változik a testem...(felettébb kedves volt a doktornő-.-)'de elhangzott egy orvos szájából a műtét szó, mert közelített a görbület az 50fokhoz. Mostmár 22 évesen sajnos látom a púpot a hátamon. Fájdalmam nincs, inkább kellemetlen sokszor szúró fájdalmat érzek de napokig nem tart el (még). Rettentesen zavar a púp, és egyre többet gondolkozom a műtéten.

Orvoshoz mindenképp elmegyek.

Ha valaki járt már igy: Utána miben változik meg az életem? Egyáltalán a műtét utan elmúlik a ronda púp a háton?

Válaszokat előre köszönöm!



2016. nov. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A műtétek 50 % ban sem sikeresek gerincnél. Ha bajt szeretblnél Magadnak,akkor menj müttetni. Utána jobban fájni fog.
2016. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a "hasznos" választ 😅
2016. nov. 14. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
én erre nem tudok válaszolni csak követni szeretném :) de jobbulást, és ha történik valami a műtéttel kapcsiban, pm-ez nekem kérlek:)))
2017. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sajnos engem is erint,és irtam priviben, habár nagyon regi a kerdés
2020. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!