Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az érdekelne, hogy a kullancs...

Iza0531 kérdése:

Az érdekelne, hogy a kullancs bejuthat a bőr alá egyáltalán? A bőrben megszívja magát, de megy bennebb is? Mármint a húsba, vérbe?

Figyelt kérdés
Disznózsírt tettünk rá és leragasztottuk, utána pedig eltünt, sem ragtapaszon nem maradt sem a bőr felületén.

2016. nov. 15. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, berágja magát, és az ereidben felutazik az agyadba, amit elkezd felfalni, azért kérdezel ilyeneket, meg kensz disznózsírt a kullancsra meg ragasztgatod, mert már több tucat rágja az agyad.
2016. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AwfulFLo ***** válasza:
Hát sztem menj el orvoshoz vagy valami , ez elég furcsa dolog ,de sztem nem ment be ,úgy olvastam ,h megszívja magát és kijön ,habár én nem vok ebbe jártas mert bennem nem volt még kulancs
2016. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem megy beljebb, mert ő is lélegzik, méghozzá a potrohán át, tehát ha nincs kint a feneke akkor megfullad.

Szerintem nem kullancs volt.

(Egyébként meg ne kenegessetek semmilyen parazitát disznózsírral. Ez a legnagyobb butaság amit csinálhattok!)

2016. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!