Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Amikor háziorvost váltottatok...

Amikor háziorvost váltottatok milyen vizsgálatok voltak?

Figyelt kérdés
Most akarok háziorvost váltani (21 éves vagyok), mivel új városba koltoztem. Sokan azt mondták, hogy nincs vizsgálat, de volt aki azt mondta nagyon alapos volt.

2016. nov. 25. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi.
2016. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt. Én eddigi életem során kétszer váltottam, szóltam a "kiszemelt" orvosnak, hogy ide szeretnék átsorolni, elkérte a régi dokitól a kartonomat és ennyi. Mikor szükségem volt rá, mentem és kezelt és gyógyított.
2016. nov. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2016. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 homo ludensz ***** válasza:

A "kartont" idézőjelbe tettem mert minden vizsgálati eredményed a számítógépben van. Az új doki lekéri és elmenti a régi meg törli.

Akkor küld el szakorvosi vizsgálatra ha teszem fel nagyon eltér valamelyik értéked a szokásostól ami a régi dokinál még elment.

2016. nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én kétszer váltottam eddig orvost, de elosszor csak szóltam, hogy oda szeretnénk tartozni, és semmi tobb nem volt, mindent elintézett.

Másodszor, most 2 hete ismét váltottam (18 évesen, 25 évesen), de akkor mondta a doki, hogy szeretne megvizsgálni. Fehérnemu maradhatott csak, rutin vizsgálat volt (magasság, súly, vérnyomás, szív - tudo vizsgálat, áttapintotta a hasamat).

2016. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amikor bejelentkeztem új dokihoz, alapból betegség miatt (is) mentem, szóval engem megvizsgált. Nem tudom, ha egészséges lettem volna az átjelentkezés pillanatában, is így járt volna el. Mindenesetre csak megnézte a torkom, meghallgatta a szívem,tüdőm, vérnyomást mért, de semmi több. Hozzateszem, erről az orvosról az a hír járja, hogy az egyik legalaposabb a környékünkön. (Amúgy lelkiismeretes, nagyon elégedett vagyok vele, de lehet, jogy inkább az idősebb generációval alaposabb.)
2019. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!