Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiadnak 18 év alatt terhességi...

Kiadnak 18 év alatt terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Sajnos meg nem toltottem be a 18. eletevem, majdnem egeszen biztos vagyok abban, hogy nem vagyok varandos, de szeretnek teljesen meggyozodni rola. Ugyanis egy ideje nem jott meg, es valoszinu, hogy egeszsegugyi ok lehet mogotte, de mivel idoben vagyok es meg nem jott meg a menstruaciom,meg szeretnem tudni, hogy feltetlen 18 eves kort kovetel e egy terhessegi teszt vasarlasa?

2016. nov. 30. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy ennyi évesen szükség van rá.
2016. nov. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne adnák ki? Ráadásul nem csak gyógyszertárban juthatsz hozzá.

Hanem így is például.


[link]

2016. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Csak egy papircsik, amire ra kell pisilni... eleg sok tinilany bajban lenne, ha nem adnak ki...
2016. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1 ső valaszolonak.. Nem arra volt kíváncsi a kérdező hogy mi a szomorú s mi nem!!! Gondolom ez az oldal azért van hogy segítsünk egymásnak..Ha nem a kerdesel kapcsolatban válaszolsz akkor felesleges írnod,véleményedet tartsd meg magadban...

különben kérdező: igen ki adják meg tudod venni "bárhol" drogéria gyógyszertár s Egyéb más... Bolt függvénye... Egyuutal le írom a használatát ha nem tudnád: Pisilssz egy kis műanyag pohárba akármi legyen,tiszta... bele martod a tesztet a meg adott jelzesig,15mp.-ig.. azután le teszed a teszt csíkot egy száraz nem nedv szívó felületre s vársz vele egy kicsit,Hogy Meg jelenike a második csík vagy akár csak halványan.

Hallotam már olyanról hogy kB 10 peerc után meg jelemt a második csík..

2016. dec. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adrienn101 válasza:
Drogeriaban is tudsz venni, es termeszetesen kiadjak!
2016. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a kedves valaszt, utolag megjott a teszt utan ahogy megnyugodtam meg is indult a verzesem. Koszonom. Egyebkent orvoshoz is a menzeszt kovetoen elmentem, es cisztam van. :) amiatt rendszertelen es a sok idegeskedes is sokat tolt rajta. Megegyszer koszonom!
2016. dec. 12. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!