Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatónak van valami haszna?

Altatónak van valami haszna?

Figyelt kérdés
Az alkoholista apámtól nem tudok elaludni, pedig hétközaponként korán kell kelnem, hogy beérjek vagy az egyetemre vagy munkába. Vizsgaidőszakban ez még rosszabb lesz. Van esetleg vény nélkül kapható altató vagy nyugtató vagy akármi amivel el tudnám viselni? Elköltözés sajnos nem jöhet szóba.
2016. dec. 3. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vény nélkül sajnos csak nagyon gázak vannak, semmit nem használnak, kamuk...
2016. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben simán hatni fog a vény nélküli altató, nyugtató, rengeteg féle van, gyógyteák is jók.
2016. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ebben a helyzetben segít-e, de van biomelatonin tabletta. A melatonin a testben termelődve is az elalvást segíti. A párom mással nem tudott rendesen aludni, amikor éjszakás volt.

Bepróbálkoznék mindenféle gyógyszermentes nyugtatással is, gyógynövény, meditáció, bár nekem leginkább a lágy zenére alvás lenne jó (ha hangos a problémaforrás, akkor durvábbra, inkább aludjak rosszabbul, mint sehogy. a füldugó nem elég tuti, legalább nekem olyan még nem volt. amikor diszkót üzemeltettek a ház mellett, s csak az idegesítő tam-tam jött ki még nekem tetsző dalok játszásakor is s én se tudtam aludni, pedig én általában letettem a fejem és aludtam s nem volt az a zaj, ami felvert, akkor zenére aludtam el).

2016. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!