Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Keresztszalag mutet utan 2...

Keresztszalag mutet utan 2 honappal raestem a serult terdemre. Feldagadt, belilult. Lehetseges, hogy ujra valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Teljesen tudtam mar mozgatni, nem volt semmi panadz, tegnap megloktek es raestem a terdemre. Akkor meg nem is fajt, mara mozditani alig tudom, ugy faj nagyon csunyan belilult meg feldagadt. Nem volt nagy eses, masik terdemre estem volna, nem lett volna semmi. Lehetseges hogy ujra elszakadt? Szerdara kaptam idopontotaz orvoshoz, de nagyon felek.
2016. dec. 4. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak megutotted es ennyi. Keresztszalag nem szakadhat el attol hogy csak raesel.Es ket honap alatt a muteti seb pedig begyogyult. Azert majd irdd meg ha tudsz vmit !
2016. dec. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Keresztszalag szakadhat esés miatt is!!! Húgom edzésen esett térdre, elszakadt a hátulsó keresztszalagja.
2017. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!