Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Diclac 75 mg-vel tudom e...

Diclac 75 mg-vel tudom e helyettesiteni a Cataflam V. (50mg) -t?

Figyelt kérdés
Mandulaműtét után vagyok, 6. napos, elfogyott a Cataflamom (napi 4et szedhettem, így is kevesebb volt, mert 20 darab volt a csomagban) viszont, ha egyátalán nem szednék iszonyúan fájna, de van Diclac 75 mg-nk, A hatóanyaguk ugyanaz, mindkettő betegleírásába az van, hogy műtét utáni fájdalomra, szerintetek szedhetem, ha elfogyott a Cataflam? és négyet vajon, vagy inkább kevesebbet?
2016. dec. 11. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök ugyanaz. A gyógyszerek neve nem érdekes, az csak a gyártótól függ. Nyilván 75 mg-osból napi szinten 2/3 annyi tablettát kell bevenni, mint 50-esből.
2016. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez esetben négy helyett 2 és fel mehet egy nap? vagy elkétharmadoljam a bogyókat?:D
2016. dec. 11. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, melyik megoldást választod. De felezni valószínűleg könnyebb, mint kétharmadolni!
2016. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!