Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tarthat egy ismeretlen...

Meddig tarthat egy ismeretlen fajdalomcsillapito hatasa?

Figyelt kérdés
Nagyon faj a derekam,ezert szuleimtol fajdalomcsillapitot kertem ra,de csomagolas nelkul egy fel szemet kaptam.Nem tudom milyen fajta lehet a gyogyszer, de 4-5 ora mulva olyan helyre mennek,ahol alkoholt innank. Most nem tudom bemerjem e venni a gyogyszert,vagy ne. Szuleimtol nem merek gyanus kerdeseket feltenni, nem tudnak az alkoholrol.Kb meddig tarthatnak atlagosan a fajdalomcsillapitok hatasa? Jah és azt kihangsulyoznam,hogy ez csak egy fel tabletta,ranezesre 500 mg lehetne egeszben.

2016. dec. 28. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi alkoholt meg a fájdalomcsillapítótól is függ, pl egy erősebb algoflexre én nem döntenék le fél üveg vodkát de egy gyengébbre 1-2 sör szerintem nem gáz.
2016. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodtan. Legfeljebb kicsit előbb rúgsz be, ha valami nonszteroid fájdalomcsillapítót kaptál. Az ugyanis időlegesen áteresztővé teszi a bélfalat.
2016. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!