Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen tapasztalatuk van a...

Milyen tapasztalatuk van a Magyarországon szült nőknek? És milyen az Angliában szülteknek?

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon aki szült, vagy aki bent volt a szülésnél...

hallott dolgokat ne írjatok, csak tapasztaltakat.

köszönöm



2017. jan. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?


Én egy nagyon szép szobában, egyedül vajúdtam, végig bent volt a szülésznő, a férjem is a vajúdás alatt, volt kád, labda, bordásfal, sétálhattam, hoztak nekem enni-inni, jégkásás narancslevet kívántam, a szülésznő szerzett. Közben szólt a zene amit bevittünk.


Utána áttoltak a szülőszobára, ott is egyedül voltam, csak a szülésznő volt bent, meg az orvos. Mindenki nagyon kedves volt, szép emlékként maradt meg.


Ja igen, az lemaradt hogy Magyarország.

2017. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi :)

megírnad priviben hol szültél?

2017. jan. 7. 13:23
 3/5 anonim válasza:
Angliaban nincsen semmi. Ha normalis uton szulsz kb 3 ora utan kirugnak. Ha csaszarral akkor betesznek egy kb 8 agyas korterembe es hallgathatod mindenki sirasat 3 napig. De ez van. Volt 2x normalis szulesem es egy csaszar.
2017. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De maga a szülés milyen, a vajúdás...


Az nem zavar h egyből hazamehetek, itt a párom aki segít majd.

inkább minthogy az idegen ápolók ki tudja mit csináljanak a babámmal míg én pihenek.

hallottam olyat h otthon tápszert adnak nekik a kórházban meg vizet.


Legalább otthon egyedül leszünk nem idegenekkel 1 hétig. és apa bármikor láthat minket nem csak látogatás időben

2017. jan. 8. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első, a Róbert Károlyban szültem.
2017. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!