Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nektek hány évesen alakult ki...

Nektek hány évesen alakult ki először tyúkszem a talpatokon?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok vele? Fájt? Zavart? Később visszanőtt?

2017. jan. 13. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, de soha nem volt.
2017. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
10.fajt, zavart, nem nott vissza. Ragasztgattam tyukszemtapasszal, de meguntam ket het utan, hogy csak szetmarja a borom. Beaztattam a labam es kivagtam a tyukszemet. Ennyi. Utana olyan volt, mintha ott se lett volna.
2017. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 évesen. Először egy, aztán kettő, végül kb 8. Nőttek, semmi nem hatott, fagyasztás, kivágas. Anikor szepszisem lett, kiműtettük. Baromrira fájt. Azóta remélem nincs.
2017. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Katona koromban, 50 éve, brutális módszer, de pengével levagdostam folyamatosan és eltünt, azóta nincs.
2018. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt ilyen. Viszont a múlt héten vettek le a sebészeten egy körmömet, mert gombás lett és kb. 10-12 éve kínlódtak vele a bőrgyógyászok. Remélem, nem újul ki.
2018. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok.Nekem szintén, már ütés miatt leesett, de újra előjött.
2018. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
22 éves koromig olyan volt a lábam, mint egy újszülöttnek. Amíg el nem kezdtem dolgozni acélbetétes cipőben, azóta tyúkszem, bőrkeményedés, körömgomba, csontkinövés. Egy rémálom, és már évek óta küzdök vele. Az a gyanúm, hogy hiába dolgoznék újra normális munkahelyen rendes cipőben, a lábaim már sose lennének olyanok, mint régen.
2018. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
9 évesen, egy nyári strandolás után alakult ki. Először csak egy normál méretű, majd nőni kezdett. Végül kb. 1 cm átmérőjű, 1 cm mélyen a húsomba vágó borzalom lett belőle. Elterjedt a talpamon. A talppárnáimon és az ujjbegyeimen is megjelentek kisebbek. Kaptam időpontot 1 hónappal későbbre a kórházba. Eközben tyúkszemek nőttek a KÉZUJJAIMRA. Már fogni is alig bírtam. Nem tudtam ráállni a jobb lábamra, a sarkamon jártam, jajgatva. Eljött az időpontom. 4 órát ültem a váróban a szüleimmel, mire közölték, hogy meghalt a rendszerük, törlődött az időpontom. Most nem tudnak megvizsgálni, majd másfél hónap múlva. Elkapott az ideg. 9 évesen sántán, káromkodva kivágtáztam a rendelőből fájdalmamban. Hazamentünk, beültünk a családdal a TV elé, épp a Nem férek a bőrödbe ment. :D Beáztatta anya a lábam, hátha úgy majd jó lesz a tyúkszemtapasz. Amikor kiment vacsorát csinálni, fogtam egy manikűrös ollót és egy helyes körömreszelőt, forróvíz alá tettem őket, visszasántikáltam a szobába és a TV fényénél mindenféle érzéstelenítés nélkül KIVÁGTAM egy kb. 1,5 négyzetcentis darabot a lábamból, egészben eltávolítva a monster-tyúkszemet. Az a durva, hogy alig vérzett, annyira mélyen el volt hallva a fertőzés miatt. Cserébe ott volt a zsepin mellettem egy kő kemény, réteges, pöttyös, rettentően büdös csavarfejszerű izé. Anyám majdnem szívrohamot kapott, amikor meglátta, hogy házilag lyukat vágtam a lábamra, de én totál büszke voltam magamra. Lefertőtlenítettük a seb környékét és bekötöttük. Azonnal megszűnt a hónapok óta tartó fájdalom. Az "Anyatyúkszem" eltávolítása után kb. egy hét alatt szinte az összes tyúkszemem eltűnt a lábamról.
2018. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok. Azt még hozzátenném, hogy a hőstettem után pár hónapig egy fokozatosan szűkülő lyuk tátongott a talpamom, ami végül egy kis bőrkeményedéssel a tetején záródott. Enyhe kellemetlenséget az újra és újra kialakuló bőrkeményedés is okoz, de egyáltalán nem vészes. Többé egyetlen tyúkszemem sem volt.
2018. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sassszem ***** válasza:
Nekem 8 évesen alakult ki, ecsetelni kellett és utána be kellett ragasztani minden éjszakára tapasszal.
2019. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!