Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet panaszt/bejelentést...

Hol lehet panaszt/bejelentést tenni háziorvos ellen?

Figyelt kérdés
Problémás a doktorunk, ugrókötelezik és pizzázik a rendelőben, nem tartja a munkaidejét és minimum a másfél óra várakozási idő nála. Lehet ez ellen valamit tenni?

2017. jan. 18. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Az ÁNTSZ-nél.

És a betegjogi képviselőnél.

2017. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
De miért baj, hogy eszik és ugrókötelezik és várni kell rá? Mindenhol várni kell, orvoshiány van.
2017. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2017. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ugrókötelezik? Az szép.
2017. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
És?? Gyógyítja a betegeket? Foglalkozik velük? Vagy összevissza irkál mindenkinek mindent? Miért kell egyből feljelenteni nem lehet hogy te vagy kicsit hisztis? Mindenhol ennyit kell várni. Képzeld el a milyénknek még tetoválása is van és káromkodni is szokodt. Megyek én is jelentem gyorsan
2017. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Miért lennék hisztis? Fiatal vagyok, nekem mindegy, hogy mit csinál, de nincs kedvem még több nagyszülőt elveszteni a szar egészségügy miatt. Mint írtam, NEM feljelenteni/kirúgatni akarom, csupán szeretném emlékeztetni arra, hogy a betegeket nem küldjük ki a rendelőből, mert nincs kedve megvizsgálni őket.


Ha nem tudsz segíteni, ne kommentelj, szerintem egyértelmű.

2017. jan. 18. 14:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, nem, nem én írtam a belinkelt kérdést. Amúgy meg nem értem a tetoválásos megjegyzésed, miben befolyásol egy orvost egy kék csík a bőrén? Nonszensz.
2017. jan. 18. 14:33
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodt szivvel lehet barmikor masik haziorvost valasztani, ez nincs semmihez se kotve.
2017. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, vagy hogy elvinni a nagymamát konkrét szakorvoshoz, de a hétköznapokban nem biztos, hogy meg tudja oldani az utazást... mindenesetre átgondoljuk ezt is, köszi a tippet!
2017. jan. 18. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell rá emlékeztetni, nagyon jól tudja, hogy mi a dolga.

Neked viszont lehet, hogy fogalmad sincsen róla, hogy mondjuk közben egy másik kórház ügyeletéről jött rendelni és éppen 36 órája van talpon. De persze forduljon fel az éhségtől és rendelés alatt ne merészeljen enni. És ha már 8 órás ücsörgéstől elgémberedik a lába akkor ne merészelje kicsit megmozgatni magát, inkább legyen egy jó kis trombózisa.

Egy orvosnak pedig joga van bármikor elküldeni egy beteget, míg nincsen életveszélyben, szóval emiatt pedig tényleg kár lenne panaszt tenni.

Szálljál kicsit magadba mielőtt elkezdesz pattogni. Semmilyen célt nem fogsz elérni azzal, hogy ha panaszt teszel, max megrántja a vállát és önként elsétál máshova rendelni, ahol kevésbé hisztis a beteganyag.

2017. jan. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!