Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történik, ha 100 db FRONTIN...

Mi történik, ha 100 db FRONTIN 0,5 mg-os tablettát beszedek?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Bealszol, kapsz egy gyomormosást, és a következő években várod a májátültetést.
2017. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első jól írja, azzal egészíteném ki, hogy egy ilyen után két-három hét pszichiátriai zárt és kényszerkezelés az indulócsomag, és nagyon nem kellemes. Az öngyilkosság nem megoldás, a gyógyszer pedig arra is alkalmatlan.
2017. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvosod MOST!
2017. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek a gyógyszerek, és többnyire a legtöbb gyógyszer is. Úgy vannak kifejlesztve, hogy a felszívódásuk enzimhez kötött, amiből egy emberi szervezetben X mennyiség termelődik / nap.


A gyógyszer úgy van belőve, hogy ha túladagolod sem tud aktiválódni a hatóanyag belőle a kulcstényező enzim vagy hasznosulási faktor mennyisége miatt.


De olyanról is hallottam, hogy a hatóanyag aktivátor magában a gyógyszerben van, és ha túlszeded akkor beindít a szervezetben egy másik folyamatot ami elkezdi blokkolni a felszívódást.

2017. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy pl: hányást/hasmenést okoz, szóval kiüríti magából mielőtt hasznosulni tudna..
2017. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Poénból se tegyél fel ilyen kérdést. Ahogy a többiek írták, csak kicseszel magaddal és örökre megbélyegzed magadat, hogy te ezt egyszer megtetted. Egyszer én 10 db. beszedtem egyszerre és még attól is hánynom kellett, pedig régóta szedtem már a gyógyszert...
2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hányni fogsz!! Minden szemben pont annyi hánytató szer van, ami bizonyos mennyiség felett okoz ilyesmit, direkt emiatt.
2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!