Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magan orvos adhat beutalot a...

Magan orvos adhat beutalot a helyi korhazba gerinc ctre?

Figyelt kérdés
1 eve szultem gyermekem ès faj sokat a derekam. Itt a varosunkban van egy reumatologos foorvos maganrendeles szeretnek hozza elmenni hogy nezzen meg de szeretnek egy ct is a gerincemrol nincs e valami komolyabb problemam pl kezdodott serv, mert nemsokara szeretnek meg egy kisbabat. Szerintetek o adhat beutalot a helyi allami korhazba ctre?
2017. jan. 22. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
mr rel nézik meg és akármit mondhatnak, attól nem múlik el a fájdalom, csak a hátedzéstől
2017. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert a ct nem mutat ki egy komolyabb elvaltozast a gerincnel?ugy akarok el kezdeni tornazni h eloszor tudjam mat mi bajom
2017. jan. 22. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:

miért fontos egy latin szót ismerni, ahhoz, hogy tornázz?

szőke vagy?

2017. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amugy en nem ertem ha az embernek faj valamije nem szeretne tudni hogy mitol?szoktam tornazni de nem mulik meg azt se tudom amit csinalok jo e?meg szted egy terhesseg nem terheli meg a gerincet?
2017. jan. 22. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha ilyen okos vagy, hogy tudod mit kéne csinálni az orvos helyett is (akiben rohadtul nem bízol meg, csak valamiért egy rohadt nagy sugárterheléses vizsgálatban bízol, pont babatervezés előtt), akkor miért nem mész el egyből CT-re és elemzed ki a felvételt? Miből gondolod, hogy pont CT kell? Szomszéd Mari néni mondta vagy a neten olvastad?

Ha megtörténik a vizsgálat akkor hiszel majd az orvosnak vagy tovább mész addig míg nem azt hallod amit akarsz?

Csak az elsőt tudod ismételni? szőke vagy?

2017. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta egy ismeros csak ct vagy Mr mutatja ki ha van valami komolyabb elvaltozast a gericnel. Az orvos rànèzesre max a gerincferdülest tudja megallapitani. Esetleg a rontgen van meg de szerinte az se mutat ki mindent. En ezert gondoltam hogy rakerdezek erre az orvosnal ha el megyek hozza
2017. jan. 22. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor kezeltesd magad az ismerőssel, mert ezek szerint jobban tudja. Az orvosok meg mind hülyék.

Egyébként is hírhedten jót tesz a sugárzás a petefészkeknek. Mert még nincs elég gyerek az onkológiákon...

2017. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magánrendelés nem adhat beutalót, magán ct-re küldhet. Ahhoz meg nem kell beutaló.
2017. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!