Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kertem időpontot borgyogyaszho...

Kertem időpontot borgyogyaszhoz viszont csak 15 éves vagyok és olyan időpontot kaptam amikor nem tud elkiserni felnőtt. Mehetek egyedül? Vagy csak szülővel lehet?

Figyelt kérdés
Illetve mit vigyek magammal? Taj kártya meg még? Mit fognak velem csinálni?

2017. jan. 25. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

14 éves kortól mehetsz egyedül is, nem kell felnött.


A személyidet meg a taj-kártyát vidd, más nem kell.


Azt meg, hogy mit csinálnak veled, honnan tudhatnánk, attól függ, milyen panaszod van? De nem "bántanak"...

2017. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért egy bőrgyógyásztól ne félj ennyire..

megvizsgálja a problémást részt.. mi mást csinálna?

2017. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem felek csak nagyjából felakarok készülni mire szamitsak, köszönöm a válaszokat ment a zöld :)
2017. jan. 25. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze mehetsz egyedül és valóban jobb felkészülni.


Sokan meg joggal tartanak tőle,mert sokszor hallani hogy anyajegyet akart valaki megnézetni és már a boxert\bugyit is le akarták tolatni és nem mindenki mer német mondani,köszönöm azt nem szeretném

2017. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!