Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van fizetős orvosi ügyelet...

Van fizetős orvosi ügyelet amit házhoz lehet hívni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy pl ha nagyon rosszul van valaki otthon és nem képes bemenni ügyeletre mondjuk mert alul felül távozik belőle minden.

Ilyenkor van magán ügyelet aki kiküld egy orvost és bead 1-2 injekciót vagy beköt egy infúzíót?


Milyen árban van egy ilyen vizit?



2017. jan. 28. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hol laksz, de nálunk - ország nyugati széle - ezt ingyen megteszi az ügyelet indokolt esetben, természetesen rendezett TB esetében. Kicsit várni kell ugyan, de igyekeznek odaérni.
2017. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ingyenes ügyelet, amit ilyen esetben hívni lehet. Magán formában még nem hallottam róla, legalábbis hivatalosan. Hogy feketén mi van, azt nem tudom.
2017. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rossz a tapasztalatom az ügyelettel.

Bár lehet, hogy csak az adott kerületben ahol laktam.

Nagyon lekezelően beszéltek a telefonban, lerázósan.



Most a 13. kerületben lakom.

2017. jan. 28. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Ahol orvoshiány van ott valóban eléggé lerázósak. Ez azért van mert sok helyen az ügyeleti rendelőben ülő orvos megy ki házhoz is a beteghez, tehát míg háznál van, addig aki bement hozzá saját lábon vizsgálatra, annak várnia kell. Ezért nagyon nem mindegy, hogy indokolt-e a kiszállás vagy sem.

Sajnos a rendszer a rossz és erről nem az orvosok tehetnek.

2017. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!