Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nagylábujjamon van egy futó...

A nagylábujjamon van egy futó szemölcs, és nem tudom mivel tudnám kiirtani. Már probáltam grapefruit olajat, de nem múlt el, házilag vagy vmi kenöccsel, kitudnám valahogy irtani? Mit ajánlotok? Nektek hogyan múlt el?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a vérehulló fecskefű szárát kell letörni és a belőle kifolyó sárga levet kell rákenni. Úton-útfélen lehet találni, most virágzik. Keress rá a képére a google-ban, biztos láttál már ilyet.
2010. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a szemölcsöt gyógyszertárban is kapható sprayel mulasztottam el... a neve most nem ugrik be, de mély fagyasztásos elven működik...spray alakú, vannak hozzá kis vatták, azokat kell rányomni a sprayre, majd a szemölcsre... azonnal leviszi, bár a szemölcs csak pár hét után fog csak eltűnni...
2010. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is valami géllel kezeltem, ami nem volt receptköteles, (azt hiszem, Verruca gél volt a neve, pici tubusban van, párszáz Ft). Nekem 4-5 nap alatt leesett a szemölcs, bár nem volt túl nagy.

Ha gyógyszertárban megkérdezed, tuti segítenek. :)

2010. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!