Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez normális? Csinálhat ilyet...

Ez normális? Csinálhat ilyet egy orvos?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy az utóbbi 1-2 hónapban mindig fáradt vagyok, akármennyit alszom, erős, lila karikák vannak a szemem körül, és a fejem is gyakran nagyon szokott fájni. Tegnap elmentünk a házi orvosomhoz, mert valami kötelező oltást még nem kaptam meg, és azt adta be. Folyton méltatlankodott, hogy milyen fáradt, és azon rugózott hogy én az ő betege vagyok-e, meghogy találkoztunke már. Többször is voltam nála, és a húgom is. A végén elmondtuk ezt a betegséget vagy mit. Anyukám még mondott is pár lehetséges betegséget pl: vashiányt hogy lehetséges hogy az van-e nekem. Erre az orvosnő ránézett az arcomra, és közölte hogy nincs semmi bajom.
2017. febr. 4. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálhat. Kérnetek kell egy laborvizsgálatot!
2017. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt elfelejtettem hogy 14/L vagyok.
2017. febr. 4. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer mikor már járni se bírtam elvittek az ügyeletre. ott a doki facebookozott miközben rám se hederített és közölte, hogy nincs nekem semmi bajom igyak teát. 3 nap múlva a mentő jött értem a lakásba... a mentősök meg lab*tak, hogy miért nem mentem orvoshoz mikor láttam hogy nagy a baj...
2017. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oh. Hát sajnállak. Tudom hogy rossz a magyar egészségügyi ellátás. Még évekkel ezelőtt a nagypapámat is bevitték a kórházba (99 éves volt) mert rosszul lett, és az orvos arra nem volt képes, hogy bekössön neki infúziót. Összeszurkálta szegénynek a karját. A nővér is leszarta, szalonnát eszegetett szépen nyugodtan. És az sem mellékes, hogy a nagypapám egy híres orvos volt. Nem érdemelte ki ezt a bánásmódot. Ja és ez után 2 nappal meghalt.
2017. febr. 4. 21:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem. Gyakorlatilag sajnos az orvos úgy sz#r le ahogy akar.
2017. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a bajom, mint Neked. Labort mindenkeppen kerned kellene, kulonoskeppen a vashianyra fokuszalva, addig ne szedjel vastablettat, mert az orvos allapitja meg, hogy milyen tipusut es milyen dozisban kaphatsz, ha egyaltalan szukseges. Egyebkent szerinten D vitaminhiany.. googlezd meg, hogy milyen etelekben van D vitamint (hal, bab, stb), es probalj meg abbol enni tobbet. En pl tudom, hogy nekem ez a bajom, de en mar nem vagyok 14 eves (sajnos ), ugyhogy ez a dolgozo eletmoddal jar. Sok sikert!
2017. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. Ment a zöld mindenkinek.
2017. febr. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!