Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 4 év alatt ha kitartó és...

4 év alatt ha kitartó és szorgalmas vagyok, eltudom végezni a mentőtiszt képzést csúszás nélkül?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel igen, de nem árt egy kis szerencse sem!

Valamint az sem mindegy, hogy milyen beállítottságú vagy.

Például lehetsz elméletben nagyon penge, de ha gyakorlati vizsga előtt annyira felspirázod magad, hogy csak remegni fogsz, mint egy kocsonya akkor hiába leszel okos, és jó eséllyel el fogod rontani a szituációt hiába tanultál becsülettel.

2017. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2017. febr. 10. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:
A Semmelweisen nem hiszem, másodéven most 13-an vannak , akik nem csúsznak, 69-en kezdtük. Ők már többnyire mentőápolóként érkeztek ide.
2017. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sehol sem könnyebb, Az EK-n sem, Pécsit nem tudom, de gondolom ott sem leányálom, ahogy a Sote is biztosan elég szívatós! De ha a kérdező kitartó és tényleg nagyon szorgalmas, és még fekszik is a karakteréhez a szak, akkor miért nem végezhetné el elsőre? Nem lehetetlen! Azért nem könnyű szak, de vannak ettől nehezebbek is. Persze tanár függő is, hát sok sikert neki.
2017. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!