Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen érzés az ha rajtad...

Milyen érzés az ha rajtad végeznek szívmasszázst és lélegeztetést?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem emlékszel, mert eszméletlen vagy. Ha nem vagy eszméletlen és újraélesztenek akkor finoman meg kell kérni az illetőt, hogy hagyja abba.
2017. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem ha valaki rajtam gyakorolja a szívmasszázst és a szájából szájba lélegeztetést!Kíváncsi lennél milyen érzés!
2017. febr. 24. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ ki gyakrolja. Nem tudom, fiú vagy lány vagy, attól is függ.
2017. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok úgyhogy az kicsit jobb ha egy lány alkalmazza!De ha valamilyen eszközzel pl lélegeztető ballon segítéségével lélegeztet az is érdekes lehet!
2017. febr. 24. 18:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha eszméletlen vagy rendkívül veszélyes a reanimáció. Eltörhet a bordád, összezavarhatod a szívműködésed, ami súlyos következményekkel járhat.


Lélegeztetni meg nem fognak tudni, ugyanis szimplán nem engedi ezt csak úgy a szervezeted...


Mellesleg, jó tanács: Ezt az egészet töröld is ki a fejedből.

2017. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kár!Pedig tuti jó érzés ha egy sexy mentős lélegeztet!
2017. febr. 28. 18:22
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

És itt hogyan tudja élő emberen bemutatni?-ezzek nem okoz bajt?Mind a kompressziót és mind a lélegeztetést valóságosan alkalmazza!Legalábbis úgy tűnik!

2017. febr. 28. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
De bajt okozna ha "élesben" csinálnák. A törött bordák mellett a szív saját ingerképzésében olyan változásokat okozna ami szívmegálláshoz vezethet. Azt ki lehet próbálni,hogy milyen az amikor lélegeztetnek,de nem sokáig bírnád.
2017. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben :) Nem erőltetem!
2017. márc. 5. 22:01
 10/13 anonim válasza:
Rajtad gyakoroltak,de a szívmasszázst nem olyan intenzitással csinálták,mint élesben!Lélegeztetés -közben pedig egy maszkot tettek rám azt viszont úgy végezték mint ahogy szokták de közben kellett levegőt vennem csak mikor fújták be előtte nem vettem levegőt!!!
2017. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!