Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom feljelenti a...

Hogyan tudom feljelenti a pszichiátereim és a pszichológust meg akik falaznak nekik, hogy véglegesen soha többet ne dolgozhassanak?

Figyelt kérdés
Olyat csinálnak amit munkaidőn kívül kellene és ez sérti a betegjogokat,betegeket nem veszik ember számba stb.

2017. febr. 21. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
probalkozz, hatha korberohognek.
2017. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Feljelenteni a bíróságon lehet valakit.
2017. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
azért kéne legalább egy kis kifejtés hogy mi van, mert itt egyikőnk sem gondolatolvasó...
2017. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Munkaidőben magánélet pl.mobilozás,beszélgetés a betegek kárára értsd várakozási idő megnő,ebédszünet 1,5 órás,későbbi munka kezdés 8 helyett 9-10 óra,későbbi beérkezés munkahelyre ,direkt későbbre hívni beteget,hogy ne keljen 8-ra menni,hamarabb hazamenni mert éppen úgy akarja (mondták x perc múlva telefonáljak telefonáltam és előtte ment el),egészségügyi magán probléma intézése mikorra a beteg be van hívva,az első beteget is legalább 1 órát várakoztatják,ebédszünet után a későbbre érkezőt hamarabbra veszik,kivételeznek (tapasztalat),van akit időponton kívül is behívnak csak ,hogy párat mondjak.
2017. febr. 21. 16:49
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Ezekhez a dolgokhoz neked konkretan semmi kozod. Raadasul semmifele torvenytelenseget nem kovetnek el ezzel, legfeljebb a munkaltatojuk reklamalhat, ha akar.
2017. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Ezek nem törvénysértö dolgok, emellett a mobilozás, más elöbb behívása, stb adott esetben a kezelésekkel összfügghet és indokolt lehet.

Az ebédidö megint magánügy, ha 3 óra, akkor sem szabálsértö.

2017. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös de van közöm ha engem is érint és tudok róla + nem indokolt. Nekem volt,hogy indokolt lett volna de nem vette figyelembe.Mobilozás miért indokolt ha nem telefonálás vagy kezeléssel függ össze? Tudom nem mind te írtad de én felháborítónak tartom.
2017. febr. 21. 18:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismered a munkaköri leírását? Nem. Akkor meg mi alapján pattogsz?
2017. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Talán szakmaiak vagytok,hogy ennyire tudjátok mit lehet nekik vagy nem?
2017. febr. 21. 19:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak kicsit tobbet tudunk a vilagrol mint te.
2017. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!